Co to takiego ten Soap Szop?

Co to takiego ten Soap Szop?

Misja Soap Szopa (tak, Szopa, takiego z puchatym ogonem) jest bardzo prosta: Dbaj o siebie, dbając o innych.
Z uśmiechem
Z dystansem do życia. I do siebie. I do świata.
Nie spiesząc się.
I najlepiej jeszcze z ciastkiem, bo z ciastkiem zawsze lepiej.

Slow.

Hygge.

Awesome.

Dobre kosmetyki nie muszą powstawać w wielkich, sterylnych laboratoriach, w jakichś niedostępnych śmiertelnikom miejscach, nie muszą być tworzone z przedziwnej chemii, czy z półproduktów, których pochodzenie, jest – delikatnie mówiąc – mocno niefajne.

Mogą za to, jak się okazuje, powstawać w starym, rodzinnym warsztacie, który wyremontowany własnymi rękami zamienia się w piękną, higieniczną pracownię spełniającą wszelkie europejskie [i osobiste] wymogi.
Mogą wspierać lokalnych, jak i bardzo odległych przedsiębiorców, którzy działają uczciwie i sprawiedliwie, którzy nie krzywdzą swoimi poczynaniami zwierząt i ludzi.

Brzmi spoko?

Dodajcie jeszcze do tego potężną dawkę pasji do rzemieślniczej roboty i umiłowanie fantastyki wszelkiego typu. I śmiechu dużo. Bardzo.
Bo przecież dbanie o siebie to przede wszystkim zabawa!
Dlatego też nasze produkty są nie lada rarytasem dla wszystkich tych, którzy potrafią i lubią się śmiać oraz dla wszelkiej geek’owej braci.

Jednocześnie działamy w myśl idei ,,od ludzi – dla ludzi”. Chcemy, aby na alternatywę zdrowego, wegańskiego mydła i do ciała smarowidła, zamiast sklepowej szmiry, mógł pozwolić sobie każdy, kto tylko chce. Dlatego staramy się robić wszystko, aby ceny Szopowych wynalazków były jak najprzystępniejsze, przy zachowaniu maksimum uczciwości względem zarówno klientów, jak i wszystkich tych, którzy z nami współpracują.

I tak z połączenia naszych mocy: zamiłowania do ekologii, troski o losy żywych istot i z potężnej dawki żartów, powstał Soap Szop!