Co to takiego ten Soap Szop?

Co to takiego ten Soap Szop?

W telegraficznym skrócie: jesteśmy totalnie walniętą grupą ludzi, która postanowiła połączyć ze sobą miłość do fantastyki z autentyczną pasją do rzemieślniczej roboty.

Wyrabiamy porządne, naturalne i w 100% wegańskie kosmetyki inspirując się szeroko pojętą fantastyką i popkulturą.
Często powtarzamy nasze motto:

Nie sprzedajemy tylko kosmetyków. Sprzedajemy historie.

Miękki, cudowny balsam godny eterycznej czarodziejki? Proszę bardzo!
Mydło dla Krasnoluda? Mamy to!
Olej dla brody dla fanów Sherlocka Holmesa? Zgłaszamy się!

Wierzymy, że kosmetyki mogą być nie tylko produktami codziennego użytku, ale także tym elementem codzienności, który sprawi, że poczujesz trochę jak w innym świecie.
Albo chociaż się uśmiechniesz

Misja Soap Szopa (tak, Szopa, takiego z puchatym ogonem) jest bardzo prosta: Dbaj o siebie, dbając o innych.
Z uśmiechem
Z dystansem do życia. I do siebie. I do świata.
Nie spiesząc się.
I najlepiej jeszcze z ciastkiem, bo z ciastkiem zawsze lepiej.

Vegan.

Nerdy.

Awesome.

Dobre kosmetyki nie muszą powstawać w wielgachnych laboratoriach, ukrytych na krańcu świata, nie muszą być tworzone z przedziwnych odczynników jak w Breaking Bad, czy z półproduktów, których pochodzenie, jest zupełnie nie-spoko.

Mogą za to, jak się okazuje, powstawać w starym, rodzinnym warsztacie, który wyremontowany własnymi rękami zamienia się w piękną, higieniczną pracownię spełniającą wszelkie europejskie [i osobiste] wymogi.
Mogą wspierać lokalnych, jak i bardzo odległych przedsiębiorców, którzy działają uczciwie i sprawiedliwie, którzy nie krzywdzą swoimi poczynaniami zwierząt i ludzi.

Brzmi klawo?

Dodajcie jeszcze do tego potężną dawkę pasji do rzemieślniczej roboty i umiłowanie fantastyki wszelkiego typu, dwie dziewuchy ze śmiesznymi psami, gościa od IT. I śmiechu dużo. Bardzo.
Bo przecież dbanie o siebie to przede wszystkim zabawa!
Dlatego też nasze produkty są nie lada rarytasem dla wszystkich tych, którzy potrafią i lubią się śmiać oraz dla każdego, kto totalnie, albo nawet tylko trochę jara się popkulturą.

Jednocześnie działamy w myśl idei ,,od ludzi – dla ludzi”. Chcemy, aby na alternatywę zdrowego, wegańskiego mydła i do ciała smarowidła, mógł pozwolić sobie każdy, kto tylko chce. Dlatego staramy się robić wszystko, aby ceny Szopowych wynalazków były jak najprzystępniejsze, przy zachowaniu maksimum uczciwości względem zarówno klientów, jak i wszystkich tych, którzy z nami współpracują.

I tak z połączenia naszych mocy: zamiłowania do ekologii, troski o losy żywych istot i z potężnej dawki żartów, powstał Soap Szop!