Polityka Prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

1. Szanując Twoje prawa oraz respektując Ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności pozyskanych danych osobowych.
2. Dane osobowe są przetwarzane i przechowywane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. “O ochronie danych osobowych”. Administratorem Danych Osobowych jest firma BrothersB W.R. Bochniarz Sp. Jawna.
3. W celu realizacji płatności elektronicznych dane Klientów będą udostępnione także firmie PAYU S.A., która jest Administratorem Danych Osobowych, a także firmom kurierskim w celu realizacji przesyłki.
4. Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych, Klient e-sklepu ma prawo do wglądu i modyfikacji danych osobowych znajdujących się w bazie danych sklepu, poprzez formularz dostępny po zalogowaniu w opcjach konta użytkownika.
5. Nr zgłoszenia w GIODO:002320/2013. Nr księgi w GIODO: 137359.
6. W naszym sklepie zbieramy następujące dane osobowe:
Imię i nazwisko – podczas składania zamówienia będziesz proszony o podanie swojego imienia i nazwiska aby móc wysłać Tobie zamówienie oraz możliwości kontaktu z Tobą

  • Adres zamieszkania – jest nam potrzebny do wysyłki zamówionego towaru.
  • Adres email – poprzez email wysyłamy potwierdzenie zamówienia, oraz kontaktujemy się z Tobą. Jeżeli zostałeś abonentem naszego newslettera będziemy wysłać do Ciebie informację handlową.

7. Podanie powyższych danych jest konieczne w następujących przypadkach:

  • Dokonując zakupu w naszym sklepie bez logowania konta po realizacji takiego zamówienia z naszej bazy usuwamy wszelkie dane mogące zidentyfikować Twoją osobę (imię, nazwisko, adres, nr telefonu, adres email). Pozostaje tylko dokument sprzedaży przechowywany na potrzeby fiskalne.
  • Rejestracja w bazie Klientów – jest dobrowolna Przechowujemy te dane w bazie aby ułatwić Tobie w przyszłości zakupy w naszym sklepie internetowym.
  • Jeśli chcesz być informowany o ciekawych wydarzeniach i ofertach handlowych możesz zostać abonentem newslettera. Przystąpienie jest dobrowolne i w każdej chwili możesz się z niego wypisać.

8. Każdy Użytkownik naszego serwisu ma możliwość wyboru, czy i w jakim zakresie chcą korzystać z naszych usług i udostępniać informacje o sobie. Jeżeli z jakiś względów nie życzysz sobie pozostawienia swoich danych osobowych to masz prawo do ich usunięcia lub nie korzystania z naszego serwisu.
9. Żadnych danych nie udostępniamy osobom trzecim. Nie przechowujemy również danych poufnych jak numery Twoich kart kredytowych czy danych dostępu do Twojego konta bankowego.
10. Zgodnie z postanowieniami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku, Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm. masz prawo poprawiania, uzupełniania, uaktualnienia, sprostowania oraz żądania usunięcia swoich danych osobowych. W tym celu korzystaj z właściwych zakładek w serwisu internetowego, prześlij e – mail pod adres szop@soap-szop.pl lub listem poleconym na adres: Soap Szop, ul. Kościelna 5, 42-677 Szałsza