Warunki wysyłki i ogólnie takie, takie.

Warunki wysyłki i ogólnie takie, takie.

Każde zamówienie pakowane jest w duchu less waste. Kosmetiksy lądują w bezpiecznym, tekturowym pudełku, zabezpieczone wełną drzewną. Kartonik zabezpieczamy dodatkowo papierem.
Niemal wszystkie elementy paczki są w pełni biodegradowalne i zupełnie śliczne; można wręczać jako dary losu (wyjątkiem jest foliowa koperta na list przewozowy: po jej usunięciu całe opakowanko może wylądować w kompostowniku!)

Czas realizacji zamówienia w Warsztacie to maksymalnie 4 dni robocze. Nie wynika to z naszego lenistwa, czy niechęci do pakowania paczek, ale z faktu, iż w Szopie wszytsko robimy sami: od ekstraktów, przez wyrabianie kosmetiksów, po ich etykietowanie i pakowanie (to się profesjonalnie nazywa ,,konfekcjonowanie”, trudne słowo), kończąc na wysyłce. Dzięki odrobinę dłuższemu niż standardowy czasowi realizacji, możemy nadać do Ciebie świeże, porządne kosmetiksy, wyrabiane z uwagą w małych partiach.

Przesyłki nadajemy od poniedziałku do czwartku. Robimy tak, aby uniknąć sytuacji, gdy Twoje zamówienie – zawierające surowe, świeże kosmetyki – spędza cały weekend w magazynach przewoźnika, w bliżej nieokreślonych temperaturach i wilgotnościach. Szopałki tego nie lubią.

Ceny wysyłek na terenie Polski wyglądają następująco:

Kurier InPost: 13,00 zł

Kurier DPD: 13,00 zł

Jeśli jednak jesteś kosmetiksowym świrem i zdecydujesz się zostawić nam powyżej 150,00 zł, przesyłkę bierzemy na siebie, Twoja paczka jest darmowa!

W tej chwili nie przewidujemy opcji odbiorów osobistych w pracowni!

W przypadku wysyłek zagranicznych, prosimy o kontakt: szop@soap-szop.pl (opcja wyboru wysyłki zagranicznej z Koszyka już niebawem, słowo!)